Zaległy wpis..

Cześć tu znowu ja i chcę nadrobić wpis z wtorku.Wpis byłby o czymś innym ale jest zupełnie,bo Star Stable znów coś zapowiedziało można by tak powiedzieć.Więc dam wam linka do pewnego wywiadu https://www.starstable.com/pl/article/1631  Wywiad jest przeprowadzony z Malin Gustavsson grafikiem w Star Stable… Dobra przejdźmy do sedna rzeczy krótko,zwięźle i dokładanie a więc nasze Star Stable zmienia logo z napisu na uroczą ikonę konia lecz więcej dowiecie się we wpisie o nazwie:”Aktualizacja 29.04.2015″ który pojawi się jak zwykle w środę.Zdjęcie mniej więcej jak będzie wygląladać logo macie w linku które podałam powyżej.

Dziękuję za przeczytanie zapraszam do lajkowania fan page’a (jak i wpisu),komentowania i częstego odwiedzania bloga z góry za wszystko dziękuje….. PAMIĘTAJCIE! Jak będzie 10 lajków fan page’a zrobie filmik!  8-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>