Kuce Islandzkie i Star Stable Show#5 czy to był ostatni odcinek?

Hej! Do Jorvik zawitała nowa rasa i jest to…. tam tam ta Kuc Islandzki! Urocze kucyki możemy kupić w Eponie. Kuce charakteryzuje to, że tolerują zimno co oznacza bieganie po Dolinie Ukrytych Dinozaurów na kucyku w najszybszym tempie  :-) Mojego pisania to już raczej koniec teraz zapraszam do obejrzenia zwiastunu nowej rasy (jeśli ktoś nie widział)Teraz zdjęcie jednej ze statystyk nowego kuca:

32523523

To zdjęcia wszystkich maści dostępnych dla tej rasy:

5444

37238

540520

Jak widać cena nie jest jakoś tania jest naprawdę zaskakująca! Napiszcie mi w komentarzach czy opłaca się kupić takiego kucyka i czy wy sami go kupiliście. Teraz przechodzimy do Star Stable Show!Jak widać pod koniec Matilda mówi, że to już ostatni odcinek Show bardzo mnie to zasmuciło. Naprawdę ten „program” był doskonałym pomysłem, a prowadząca nie była sztywna tylko na luzie co mi się spodobało. Dziękuje wam za przeczytanie. Miłego wieczoru! Bye  8-)

 ♥Delly♥ 

 

3 comments on “Kuce Islandzkie i Star Stable Show#5 czy to był ostatni odcinek?
  1. Wolałam stare Star Stable. Konie bez tych animacji. Co ze startowcami, arabami, fryzami andaluzami i innymi koniami? Nie twierdzę iż nie doceniam pracy Star Stable lecz koni jest bardzo dużo a one zaczynają się odnawiać. Np. po co dodali pinto z animacjami jak również kilka kroków stamtąd jest ten bez animacji?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>