Aktualizacja 23.03 | Nowe Konie i Polowanie na Jajka Wielkanocne

Ważne informacje

W tym oraz w przyszłym tygodniu aktualizacje zaczną się wcześniej i skończą później. Technicy Star Stable mają dużo rzeczy do zrobienia.

Nowe konie

Do Jorvik zawitały nowe konie, a jest to nowy kuc islandzki oraz dwa konie pełnej krwi angielskiej. Jeśli chcecie je zobaczyć lub kupić zajrzyjcie do Epony. 

- Kuc islandzki od 16 poziomu, Nowa Grań

- Koń pełnej krwi angielskiej od 1 poziomu, Księżycowy Sierp

Wielkanocne poszukiwanie jajek

Wielkanocna tradycja zawładnęła w Jorvik i wszyscy udali się na poszukiwania! Mieszkańcy wyspy ukryli jajka na całej wyspie, a w jajkach znajdziecie nowe nagrody wielkanocne. Aby zacząć zabawę należy pojechać do Felixa w Srebrnej Polanie i wykonać zadanie z szukaniem pisanek. Miłej zabawy!

Targ koni

W tym tygodniu targ koni otwarł się na Arenie Stajni Jorvik.

Nowe wyposażenie

Zrób swojemu ulubieńcowi prezent na Wielkanoc i kup nowe dodatki dla niego w sklepie z wyposażeniem dla koni, w Centrum Handlowym.

To wszystko w tych aktualizacjach! Jak podoba Wam się aktualizacja? Napiszcie w komentarzach! 

♥Delly♥

 

7 comments on “Aktualizacja 23.03 | Nowe Konie i Polowanie na Jajka Wielkanocne
  1. Prawie nic ciekawego. Jak zwykle nowe konie, które nigdy nie zostaną przeze mnie zakupione i poszukiwanie złotych jajek…

    • Właśnie! Po co mi nowe konie, które są w niedostępnym dla mnie terenie? A złote jajka na terenie dostępnym mogę znaleść (tak mi się wydaje) tylko dwa…

      • Landrynka, licz się z tym, że i tak się nie pobawisz z tym, bo aby zacząć tą zabawe trzeba ukończyć zadanie, które się znajduje u Felixa w Srebrnej Polanie, a jak wszyscy wiemy jest to teren dla SR czyli z aktualizacji nie mamy pożytku ;)

  2. Przeciętne te aktualizacje :/ Ogólnie mogą być, ale Kosa napisała, że mogły być lepsze i z tym się zgadzam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>