Perspektywa Lauren #5 Star Stable to nie tylko moja ulubiona gra: Alicia Online

Ohayo!

Duża motywacja to i Perspektywę można napisać.

KRÓTKO O GRZE: Alicia Online to koreańska gra o koniach. Jest to gra troszkę, ale to minimalnie podobna do SSO. Lecz ta gra ma zupełnie inny klimat. Jest to gra multiplayer, ale jedynymi funkcjami multiplayer to czat z innymi i zapraszanie do znajomych. Na naszym ranchu znajduje się portal. Wkrótce przez ten portal będziemy mogli się spotykać. Jedną z ciekawych rzeczy na tej grze jest szybowanie.

BlogAlicia

BlogAliciaSzybowanie

Moja krótka przygoda/historia z grą: Grę poznałam przez pewną You Tuberkę. Na początku próbowałam ją pobrać, ale nie udało mi się. Grę zainstalowałam trochę później, mnie więcej w wakacje.

Mój profil w grze:

Nick: Lorinda

Aktualny level: 5

Ilość koni: 3

Mały tutorial zdobywania XP

Zdobywanie XP na Alicii to nic takiego specjalnego. Przejdźmy do sedna. XP zdobywamy poprzez wykonywanie wyścigów. Nic trudnego prawda?

Mam nadzieje, że Perspektywa Wam się spodobała i że chociaż trochę zachęciłam Was do zagrania w tą grę!

♥Delly♥

9 comments on “Perspektywa Lauren #5 Star Stable to nie tylko moja ulubiona gra: Alicia Online
  1. Wydaje mi się, że to fajna gra. Szkoda tylko, że nie można się z kimś spotkać jak na SSO. XP nabija się dość łatwo. Chętnie bym pograła w tą grę ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>