Bug z Szybkością

Hejka!

Przychodzę do Was z bardzo poważnym tematem, który chodzi po Jorvik od kilku dni. Chodzi mi o bug z szybkością. Bug umożliwia nam bardzo szybką jazdę jaka nie jest realna w naszej grze. Bug daje nam możliwość podniesienia czasu do granic możliwości. Dzisiaj razem z Louisą patrzyłyśmy na tablice wyników i ujrzałyśmy tam dziewczyny, które osiągnęły takie wyniki w Torze Wild Bobcat (Tor Wild Bobcat to tor, który możemy przejechać u Loretty w Moorland) :

werjwes

Wyobraźcie sobie jak szybki musi być koń w Star Stable żeby bić takie rekordy. Co dopiero koń z 15 levelem! Na szczęście zespół Star Stable wie o tym bugu i robi wszystko co w ich mocy i próbuje usunąć buga.

awesjdfwezs

Pamiętajcie o zgłaszaniu osób, które używają buga! Ja i Louisa również zgłaszamy takie osoby. Możecie się przerazić, ale w ciągu 15-20 minut zgłosiłyśmy 8 osób używające tego buga.

Trzymajcie się!

♥Delly♥

6 comments on “Bug z Szybkością
  1. Niech Star Stable dobrze ukarze te osoby! Nie wyobrażam sobie tego, żeby takie osoby (te co używały buga) nie dostały kary…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>