Dzień z Laurą #2 – Bądź Top Modna czyli Joanna Krupa w Centrum Handlowym Poznań City Center

Elo! ;3

Już wiecie o tej serii więc niczego nie trzeba tłumaczyć, lepiej zacznę opowiadać. 2 tygodnie temu przechodząc się po Centrum Handlowym Poznań City Center znalazłam reklamę o tym, że Joanna Krupa będzie w Poznaniu właśnie w tej galerii. Oczywiście stwierdziłam i podjęłam decyzję, że pojadę na to spotkanie. Ogólnie rzecz biorąc, Joanna była tam ze względu na castingi związane z modelingiem. Do castingu zgłosiło się około 100 chętnych (w tym chłopacy i dziewczyny) z czego wyłoniono finałową ósemkę – 4 chłopaków i 4 dziewczyny. Z powodu stanu zdrowotnego jednej z finalistek, zastępowała ją dziewczyna, która była o krok do tego finału. Joanna Krupa miała stanowić jury razem z Radkiem Pestką i Adą Daniel – uczestnikami Top Model (jak oglądacie to znacie ;D ) oraz dyrektorem PCC. Zaczęło się właściwie od pseudo spotkania z Radkiem Pestką. Dlaczego pseudo? Ponieważ idąc do Sinsaya, spotkałam Radka Pestkę, ale nie podeszłam do niego, bo się troszkę bałam. Potem czekałam jak to wszystko kompletnie się zacznie. Na początku prowadzący przedstawił dyrektorkę agencji modelek – Małgorzatę Leitner:

Zdjęcie-0124(1)

Następnie na scenę wszedł dyrektor, potem Ada Daniel i Radek Pestka:

Zdjęcie-0125

No i oczywiście Joanna Krupa, na którą czekałam całą godzinę i powiem Wam kochani tyle: BYŁO WARTO! ♥

Zdjęcie-0126

Nie zwracajcie uwagi na ten telefon! xD Było trudno coś uchwycić bez udziału innych osób, więc tak czy siak brawa dla mnie, bo zajęłam bardzo dobre miejsce. Wiecie co mam na myśli :D Było bardzo dużo ludzi, a ja stałam centralnie obok wybiegu, więc bardzo mi się to podobało :)

Potem przyszła kolej na finałową ósemkę. Był pokaz, z którego niestety nie mam ani jednego zdjęcia. No i oczywiście był czas na zdjęcie i autograf z JOANNĄ KRUPĄ! Załapałam się kochani! Jestem tak bardzo podekscytowana z tego powodu, bo jak wspomniałam wyżej, było bardzo dużo ludzi, a Joanna siedziała na sofie, która znajdowała się na scenie, więc ochroniarze wpuszczali po parę osób, po kolei. Nie mogło zabraknąć kolejki czekającą na wejście na scenę, czułam się wtedy jak naleśnik, bo było niezłe przepychanko, ale w końcu weszłam na scenę i dostałam autograf oraz zrobiłam sobie zdjęcie. Chciałam też, aby Joanna podpisała zdjęcia dla moich przyjaciółek, ale było mało czasu, ponieważ jak wspomniałam, było dużo ludzi, a każdy chciał sobie zrobić zdjęcie i dostać autograf. To wszystko!

Zdjęcie-0127

Zdjęcie-0128

♥Delly♥

8 comments on “Dzień z Laurą #2 – Bądź Top Modna czyli Joanna Krupa w Centrum Handlowym Poznań City Center
    • Wiesz, każdy ma chyba taki dylemat czy podejść czy nie :D Akurat szłam z mamą i to nie ja właśnie go poznałam, tylko moja mama :O

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>