Aktualizacja 30.11.2016

Cześć! :)

Pora na omówienie dzisiejszej aktualizacji! :D

Pierwszą i najważniejszą rzeczą, którą Star Stable dodało w dzisiejszej aktualizacji jest „Moja Stajnia”, którą omówiłam dokładnie w tym wpisie —>
http://starstableonline-lauren.blog.pl/2016/11/30/moja-stajnia/

Święta w Jorvik nadchodzą!

Jak co roku, na święta dostępne są zadania świąteczne u Radnego w Srebrnej Polanie. Tradycja nie zmieniła się, więc już dziś można niektóre wykonać ;)

Sklepy Świąteczne

W Jorvik już można zobaczyć sklepy świąteczne. Obok sklepu, można znaleźć małego pomocnika Mikołaja, u którego możecie zakupić świąteczne rzeczy z poprzednich lat.

Mikołaj wrócił do miasta

Św. Mikołaj właśnie przybył do Jorvik i zaczął przygotowywania do świąt. Część świątecznych zadań zostaje nagrodzona „Życzeniami Świątecznymi”, które możecie wymienić ze św. Mikołajem na prezenty. Za wykonanie niektórych zadań możecie dostać „Fragmenty Świąteczne”. Potrzeba dokładnie trzech takich fragmentów żeby wymienić je na prezenty. Pamiętajcie! Może się zdarzyć, że dostaniecie ten sam prezent 2 razy. Aby mieć dostęp do zadań świątecznych należy posiadać Star Rider i mieć ukończony 5 poziom.

Nowe wyposażenie dla koni

gear

Targ Koni

W tym tygodniu Targ Koni znajduje się w Srebrnej Polanie.

♥Delly♥

8 comments on “Aktualizacja 30.11.2016

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>