Moja Stajnia!

Siemson^^

Wszyscy czekaliśmy, aż w końcu nadszedł ten dzień, w którym zostały dodane nową stajnię ♥ Jestem bardzo podekscytowana! Dość długo czekałam na stajnię, ponieważ serwery pękały w szwach od graczy, którzy koniecznie chcieli zobaczyć stajnię. Oczywiście, skutek tego taki, że serwery przestały działać i nikt nie mógł grać. Przypomina mi to otwarcie Jorvik City Plaza 8-) Pamiętam jak włączałam grę co 5 minut, ponieważ serwery były przeciążone. 

Nowa Moja Stajnia:

W stajni możecie trzymać 12 koni. Jeden z boksów jest zarezerwowany dla konia, na którym jeździcie.

Star Stable dodało możliwość powiększania naszej stajni! Jak to zrobić? Wystarczy porozmawiać z Johnem, który stoi przed każdą stajnią. Każda taka rozbudowa kosztuje 249 Star Coins. Powiększać stajnię mogą gracze bez Star Ridera i ze Star Riderem, ale muszą ukończyć 5 poziom.

Rozbudowa 1 – 14 boksów (1 boks dla konia, na którym jeździcie)

Rozbudowa 2 – 16 boksów (1 boks dla konia, na którym jeździcie)

Rozbudowa 3 – 19 boksów (1 boks dla konia, na którym jeździcie)

Pamiętacie Wyspę Koni? Teraz jej już nie ma. Wyspę zastępuje od dzisiaj padok. Twierdzę, że padok jest zdecydowanie lepszy niż Wyspa. Padok jest darmowy, a Wyspa Koni była płatna.

stable

john

329w4r21

7424r288

♥Delly♥

6 comments on “Moja Stajnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>