Top 5 moich ulubionych miejsc w Star Stable

Cześć!

Jak sami wiecie, na Twitterze napisałam, że mam już pomysły na wpisy zapisane na kartce :) Mam nadzieję, że szybko je zrealizuję. Dzisiaj chcę Wam przedstawić 5 moich ulubionych miejsc w Star Stable. Miasta również liczą się jako miejsca ;)

1. VALEDALE

Nic dodać, nic ująć. Bardzo podoba mi się to miejsce. Jest położone blisko lasu, we wiosce tętni życie (mam na myśli to, że jest tam średnia ilość graczy. Czyli są tam ludzie, ale nie ma ich tak dużo jak np. w Miasteczku Srebrnej Polany). Gdzieniegdzie występują kwiaty. Domki wyglądają jak z bajki. Jednak według mnie najlepsze jest to, że w Valedale jest wodospad i można przy nim zrobić sobie fantastyczne zdjęcia :)

2. JODŁOWY GAJ

Według mnie Valedale jest konkurencją dla Jodłowego Gaju. Oba miejsca są do siebie podobne. Znajdują się niedaleko lasu :) Aczkolwiek przy Jodłowym Gaju to zbiorowisko drzew, nie wiem czy można nazwać lasem :D Tak czy inaczej Jodłowy Gaj to przeciwieństwo do Valedale. Jest tam o wiele mniej ludzi :) No chyba, że jest tam jakieś zadanie. Bardzo lubię to miejsce, ponieważ jest spokojne i ładne.

3. ZIELONA DOLINA

Tym razem nie jest to miasto czy wioska, a miejsce. Zielona Dolina to nic innego jak las :) Uwielbiam lasy! ♥ Lubię to miejsce, bo jest tam niesamowicie zielono. Nie wiem czy dla Was, ale dla mnie mimo tego, że na mapie Zielona Dolina nie wydaje się jakoś duża to gdy się do niej przyjedzie jest zupełnie inna, można się zgubić albo przypadkowo wpaść w coś i zaklinować się.

4. ZAPOMNIANE POLA

Zapomniane Pola… No właśnie, czy tylko według mnie ta nazwa jest taka CREEPY? Może te pola były kiedyś zajmowane przez kogoś? Nie mam pojęcia. Wróćmy do tematu. Miejsce jest całkowicie wyludnione. Rzadko kto odwiedza to miejsce, jednak jest ono idealne do robienia różnych sesji zdjęciowych, bo nikt tam nie jeździ. Tak czy inaczej Zapomniane Pola według mnie mają na swój sposób swój urok i to chyba dlatego często przyjeżdżam tam z moimi koleżankami, by zrobić sobie jakąś sesję lub piknik ;)

5. SAD W JODŁOWYM GAJU

Ach, znowu ten Jodłowy Gaj! xD To miejsce mnie zauroczyło od momentu kiedy wybrałam się na przejażdżkę do Jodłowego Gaju. Jechałam dróżką, aż w pewnym momencie zobaczyłam drzewa z jabłkami. To miejsce bardzo mi się spodobało, jednak wróciłam do niego wtedy gdy dostałam takie zadanie, by tam pojechać. Gdy pierwszy raz zobaczyłam Sad, byłam początkującym graczem, więc nie dziwcie się ;) Miejsce zazwyczaj jest zajęte przez graczy bawiących się w Dzikie Konie, mimo iż wolę bardziej ciche i spokojne miejsca, lubię ten sad.

1valedale

Wiecie jak trudno mi było wybrać pierwsze miejsce? :D Rozmyślałam, którą wioskę umieścić na pierwszym miejscu przez 5 minut xD Jednak Valedale wygrało, bo zdecydowanie częściej tam przebywam. Jakie są Wasze ulubione miejsca? Piszcie w komentarzach!

Miłego Wieczoru :*

♥Delly♥

10 comments on “Top 5 moich ulubionych miejsc w Star Stable

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>