Aktualizacja 31.05.2017

Cześć!

Nowe Kontrolki

Star Stable w aktualizacji dodało nowe kontrolki czyli zmiany w widoku kamery i manewrowaniu postacią. Myślę, że zmiana w manewrowaniu postacią jest jak najbardziej na plus, ponieważ możemy bez problemu się cofać. Jednak jeśli chodzi o zmianę w widoku kamery jest nieco inaczej. Jeśli chodzi o graczy – zmiana nie podoba im się. Strasznie narzekają na nowy widok i chcą, by stary powrócił. Tak czy inaczej postanowiłam sprawdzić jak to wygląda.

Gdy weszłam do gry nie poczułam różnicy. Jednak kiedy zaczęłam jechać swoim koniem ujrzałam różnicę. Wydawało mi się, że mój koń jest „dalej ode mnie”, a gdy zeszłam z konia miałam wrażenie, że moja postać jest „bliżej mnie”.

Według mnie nie jest tak tragicznie. Myślę, że to kwestia przyzwyczajenia. Napiszcie w komentarzach co wy o tym sądzicie. Chętnie przeczytam Wasze opinie.

14 nowych gwiazdek

W tym tygodniu dodano 14 nowych gwiazdek. Gwiazdki nie dają żadnych bonusów, ale gdy zbierzecie je wszystkie oznacza to, że jesteście ekspertami, jeśli chodzi o topografię Jorvik. Niektóre z gwiazd działają tak jak zawsze, kilka z nich można znaleźć, przez robienie czegoś ekstra.

Powrót Wiosennego Festiwalu

Kilka temu, kiedy dodano do gry zadania z Wiosennego Festiwalu, nie wszyscy mogli je rozpocząć. W tym tygodniu wszyscy powinni mieć możliwość ich rozpoczęcia.

Targ Koni

Targ Koni obecnie znajduje się we Wiosce Rybackiej.

Ściskam! ♥

♥Delly♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>